MÖBLER / Bord / Skrivbord 5108095

nr 510 8095

Skrivbord

England, längd: 123, djup: 61, höjd: 77 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 25 februari 2008
kl 17:06:56